What Is Dnp Denopil Dinitrophenol ?

Steroid Satış Destek Hattı


Dnp Satın Almak İçin Tıklayınız

DNP (Dinitrophenol) Nedir ?

Invoice Roberts – DNP (Dinitrofenol) çok hızlı indükleyen bir sentetik kimyasal üründür yağ kaybıağızdan alındığında. Bunu, güçlü veya hatta tehlikeli bir şekilde vücut ısısını ve metabolizma hızını arttırarak başarır. Ben derecelendirmeleri gerekir DNP vücut kullanılan sert ve en tehlikeli uyuşturucu olarak kullanılabilir.

Böyle bir ilacın başlıca son derece gelişmiş ve seçkinler tarafından kullanılabileceğini düşünse de, bu benim tecrübem olmamıştır. Genel olarak, bu vücut geliştiricileri DNP olmadan durumlarına erişir; ürün yerine bir koltuk değnek ihtiyacı olan kişilere koltuk değneği eğilimi gösterir.

Hiçbir durumda DNP ile daha iyi duruma, diyet, eğitim ve diğer uyuşturucuların uygun planlanması ve uygulanmasıyla elde edilenden daha iyi bir durum sağlandığını düşünüyorum. Bununla birlikte, DNP önemli bir kullanım görse de, başka bir şey olmasa da, hızlı yağ kaybı sonuçları için dikkate değer bir üründür.

Yağ kaybı için DNP kullanım öyküsü

DNP, günümüzde en önemli DNP doktoru olan 350 mg / gün, ve genelde kapsül başına 100 mg sağlayan ticari ürünlerle birlikte, 1930’lu yıllarda yağ kaybı için kullanıldı . Bu dönemde yaklaşık 100.000 kişi DNP kullandı; bazı bilinmeyen ancak önemli miktarda ölüm meydana geldi ve kullanıcıların yaklaşık{ 2,5’inde katarakt gelişti. FDA yakında DNP’yi Amerikan pazarından çekti ve böylece ilk kullanım süresini sona erdirdi.

Ancak Sovyetler Birliği, DNP için oldukça değerli bir kullanım tanımıştır. Aşırı soğuk koşullardaki askerler için, DNP uygulaması vücut ısısı üretimini artırabilir. Bu amaçla DNP kullanımının kapsamını bilmiyorum, ancak örneğin DNP kapsülleri, soğuk hava koşullarında hayatta kalma kitine potansiyel olarak hayat kurtarıcı bir katkı da yapabilir. (Ben böyle bir durumda kendim yapardım, şahsen başka bir durumda DNP kullanmam.)

Rus doğumlu bir Amerikalı doktor bunun farkındaydı ve 1980’lerde bu bilgiden kazanç kararı aldı. İlişkili olmayan nedenlerle cezaevine gönderilmeden önce yaklaşık 14.000 hastayı DNP ile tedavi etti.

Bu, DNP kullanımının günümüze gelmesini sağlıyor. Dan Duchaine bu doktorun çalışmalarından öğrendi ve vücut gelişiminde fashionable kullanımı tanıttı.

DNP’nin etki mekanizması

Manuel şanzımanlı ya da motosikletli otomobil veya kamyonlara aşina olanlar için, DNP esasen debriyajın her zaman kaymasını önlemek gibi iş görür. Motor (mitokondri), çok hızlı gaz yakan ve çok fazla ısı üreten çok fazla enerji harcıyor olabilir, ancak gücün büyük kısmı tekerleklere geçmiyor. Bunun yerine, kavramayı ısıtmaya başlıyor. Açıkçası, biri genelde debriyajı kısa süre kaydırır. Ancak DNP ile hücresel makinelerin “debriyaj” (proton degrade) her zaman kaymaya neden olur. Sonuç? Bir sürü ısı üretimi ve bir sürü yakıt yaktı. Ve aslında üretken kullanıma dönüştüren o kadar çok enerji değil.

Daha spesifik olarak, DNP, mitokondriyondan proton sızıntısına neden olur ve hücrede aynı miktarda ATP’yi, hatta normalden daha az ATP’yi elde etmek için daha fazla yakıt yakmak zorunda kalırlar.

DNP dozajı ve süresi

DNP’yi savunanlar, en azından kullanışlı bir miktara 200 mg / gün, makul derecede tolere edilebilir maksimumlar için 400 mg / gün göz önüne alırlar. Bununla birlikte, bazıları, 600 mg / gün kullanır.

Bireylerin çok büyük bir yüzdesi, belki de 10 gibi, DNP’ye alerjiniz. Bu nedenle, ilk kez kullanan bir kullanıcı toleransı değerlendirmek için ilk iki gün boyunca günde 200 mg’dan fazla kullanılmamalıdır.

Kullanım süresi genelde sadece yaklaşık 2 haftadır.

Diyet ve DNP

DNP kullanımı tamamen “çarpışmayı” önlemek için en azından regular karbonhidrat tüketimini gerektirir. Ketogenik bir diyet takip edilmemelidir.

Günlük kalori normalde bakımdan az olmaz ve genellikle yeme isteği nedeniyle çok daha fazladır.

Eğitim ve DNP

DNP kullanırken yoğun eğitim mümkün değildir. Yapılan iş genellikle hafiftir.

DNP’nin yan etkileri

Vücut sıcaklığının, yoğun terleme, sarı vücut sıvıları, letarji, su tutma, uykusuzluk, açlık, mide bulantısı, dehidrasyon, elektrolit tükenmesi, nefes darlığı, insülin üretiminde azalma ve T3’ün azaltılması gibi büyük veya tehlikeli artış . Bu yan etkilerin sıklığı 100 civarındadır, örneğin bulantı sıklığı sadece 25 olabilir ve dehidrasyon ve elektrolit tükenmesi önlenebilir.

Sonuç

Uygun planlama ve yürütme ile yağ kaybı için DNP’yi kullanmaktan her zaman daha iyi bir yol vardır, ancak bunların başarısız olduğu veya rahatsız olmadığı yerlerde DNP etkili olabilir, ancak sert bir üründür.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Steroid Sp at Steroid Sp
As the use of steroids increases day by day, the need for sources of information on steroids is rapidly increasing. In this respect, our site aims to inform the athletes about steroid use as best we can, as they are well aware of the problems that may arise after the unconscious use of steroids.
Steroid Sp
Takip Et

Latest posts by Steroid Sp (see all)Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.